🐾W hodowli Sempre Classico FCI 13 października 2022 r. urodziło nam się 9 szczeniąt sznaucera średniego pieprz i sól – 2 suczki i 7 piesków. Wszystkie znalazły odpowiedzialne i kochające rodziny.

Następny miot planujemy na wiosnę 2024 r. (maj-czerwiec)

Rodzicami zostaną nasze psy – Tosca & Verdi (Loska Vaivorykštė & San Jose Magnum Cordis). Znamy je od szczeniaków, wiemy, jakie mają dobre i słabe strony – sprowadzając z Litwy Toscę zwracaliśmy uwagę na to, żeby pasowała do naszego psa. Zapraszamy do rezerwacji (tel. 604100599 lub e-mail Natalia.zakrzewska@gmail.com).

Jesteśmy młodą hodowlą, ale w nowoczesnym stylu. Dbamy o ciągłe doskonalenie, poszerzanie wiedzy na szkoleniach, dbamy o socjalizację szczeniąt, przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nasze psy mieszkają z nami w domu, znają normalne, domowe i rodzinne życie, szczenięta są zaznajomione z dźwiękami, innymi zwierzętami (mamy również kota), w czasie gdy szczenięta są najbardziej otwarte na nowe doznania zapraszamy znajomych z dziećmi. Od 3 tygodnia życia nasze psie dzieciaki wychodzą na dwór, na nasz bezpieczny ogród – zapoznając się z nowymi zapachami, dźwiękami i fakturami podłoża.

Stosujemy się do zasad Złotej 12 Socjalizacji Margaret Hughes w stopniu, jaki jest możliwy do czasu, gdy szczenięta są u nas – staramy się, żeby w bezpieczny i przyjemny sposób szczenięta zetknęły się z jak największą liczbą nowych doznań. Kwarantanna do czasu całkowitego zaszczepienia – tak, ale w rozsądny sposób. Jeździmy do sklepów, weterynarza, pokazujemy autobusy, samochody, rowery, innych ludzi, zwierzęta gospodarskie – ale bez kontaktu z podłożem i możliwymi patogenami. Wymaga to od nas dużo wysiłku, ale efekt jest widoczny. Z naszego domu wychodzą odważne, otwarte na świat, w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej dzieciaki, które są prawdziwą pociechą dla nowych właścicieli.