Loska Vaivorykštė

Urodzona: 13.10.2019
Ojciec: ZUBRUS Vaivorykštė
Matka: Ave Concorde SHABLIS

Badania: DCM clear by parentage, HD-A.
Właściciel: Natalia Zakrzewska
Tel.: 604100599
e-mail: natalia.zakrzewska@gmail.com


Interchampion (w zatwierdzeniu)

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Pinczerów i Sznaucerów 2020, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Grand Champion Polski, Champion Litwy, Champion Rumunii, Grand Champion Rumunii

RODOWÓD
WYSTAWY

Charakter:

Tosca jest prawdziwym, stuprocentowym sznaucerem. Bezgranicznie oddanym rodzinie, lojalnym, bystrym i czerpiącym przyjemność z bliskości człowieka. Nieufna do obcych, nie przepada za mężczyznami. Jest suką dominującą, ma potrzebę urządzania rzeczywistości tak, jak jej się wydaje za stosowne. Uwielbia psy, różnej wielkości, choć najbardziej silne, duże samce. Jest bardzo wytrwała, konsekwentna, uparcie dąży do celu. Bardzo rozwinięty instynkt łowczy i pogoni, doskonały węch. Bardzo posłuszna, choć czasem mająca inny pogląd na to, co powinna w danym momencie zrobić. Wytrzymała, odporna, nie lubi bezcelowego biegania za zabawkami, woli konkretną pracę – węszenie, kopanie dołów, pilnowanie bramy. Bardzo czujna.

Tosca w oczach sędziów:

„Mocnej kości, dobrej wielkości. Ładna w typie, dobra szyja, kłąb zaznaczony, grzbiet prosty, mocny. Głęboka klatka piersiowa, przedpiersie lekko zaznaczone. Doskonała szata, prawidłowa w ruchu.”

„Suka o dobrej głowie, krótka mocna sylwetka, prosty grzbiet, dobry gatunek włosa”

„Mocnej budowy, dobre proporcje, ładna długa głowa, dobra górna i dolna linia, dobra szata, dobry ruch”

„Mocna, elegancka, o dobrych proporcjach, doskonale poruszająca się”.