San Jose Magnum Cordis

Urodzony: 02.06.2018
Ojciec: Otis Boanergos RAMSTEIN
Matka: AFERA DE SAMBO Desarma

RODOWÓD
WYSTAWY

Właściciel: Natalia Zakrzewska
Tel.: 604100599
E-mail: natalia.zakrzewska@gmail.com

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Bośni i Hercegowiny

Champion Federacji Bośni i Hercegowiny

Grand Champion Bośni i Hercegowiny

Medjugorje Winner

Crufts Qualification 2019, 2023

Hope of Europe 2018 – Zwycięzca Europy Młodszych Szczeniąt 2018 (Minor Puppy European Winner)

Badania: DCM clear (by parentage), HD A.


Charakter:

Verdi jest psem absolutnie pozbawionym agresji, kochającym ludzi i inne psy. Zawsze gotowy i chętny do nauki i zabawy. Im więcej się dzieje, tym lepiej. Uwielbia wystawy, zgromadzenia, wyjazdy i atrakcje. Prawdziwy hrabia – niechętny do moczenia nóg, chodzenia po błocie, na deszczu, prymitywnych – jego zdaniem – zachowań typu jedzenie surowego mięsa, obgryzanie kości, pogoń za myszami. Zajmuje się kontemplacją, podziwianiem pogody, wpatrywaniem się w dal. Jednocześnie bardzo wytrzymały, ma dużą potrzebę ruchu (10 km szybkiego marszu nie powoduje żadnego zmęczenia), odporny na warunki atmosferyczne. Oddany bliskim, gotowy nawet porzucić hrabiowskie maniery, gdyby trzeba było przegonić obcego kota z posesji (własnego kota kocha całym sercem).

Verdi w oczach sędziów:

„Dobre ogólne proporcje, ładna samcza głowa, dobra szata, szlachetna głowa, dynamiczny w ruchu”

„Pies w doskonałej kondycji, dobrej wielkości, głowa ładna samcza. Ładna maska, ciemne oko, ładna szyja i korpus. ładny w ruchu, doskonała szata, miły charakter”

„Pies w dobrym typie i ruchu, piękne proporcje i kość, typowa linia grzbietu, dobre ciało oraz kątowanie, Poprawny profil głowy, ciemne oko. Miły temperament, bardzo ładnie prezentowany”

„Mocny, samczy, bardzo ładny pies. Doskonale zbudowany, bardzo ładna głowa, doskonała szata, dynamiczny ruch”

„Dobry wzrost, ładna głowa, dobra klatka piersiowa, prosty mocny grzbiet, zęby i zgryz prawidłowe”

„Elegancki pies z ładną głową, dobrze osadzoną szyją, dobry grzbiet i klatka piersiowa, prawidłowe kątowanie przodu i tyłu”

„Doskonale zapowiadające się szczenię, mocna długa głowa, prosty grzbiet, zwarty korpus, szata szorstka obfita, głębokie kątowanie kończyn, wydajny swobodny ruch”